Komunikat

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w 7. edycji zlotu ‚Moto Legendy PRL’. Tym razem spotykamy się 25 czerwca  w Gorlicach, skąd udamy się na południe przez Magurę Małastowską do Słowacji aby  zaprezentować nasze „legendy” na malowniczym rynku w Bardejovie.

Plan imprezy:

Sobota 25 czerwca 2016 r. Gorlice – Bardejov

Godz. 8:30 – rejestracja uczestników, powitanie przez Włodarzy miasta, prezentacja pojazdów na rynku w Gorlicach

Godz. 11:30 – wspólny wyjazd w grupach w kierunku Małastowa,

Godz. 12:30 – przejazd pokazowy na trasie Magurskiego Wyścigu Górskiego, eliminacji Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

13:00 – 15:00 –  zwiedzanie zabytkowej cerkwi w Kwiatoniu oraz przerwa obiadowa w Regietowie w Stadninie Koni Huculskich.

Godz. 16:00 prezentacja na rynku w Bardejovie, zwiedzanie miasta

W godzinach wieczornych powrót do Polski, przejazd do Ośrodka Wypoczynkowego ‚Nad Zalewem’ w m. Krempna.

ok. 20:00 wieczorna biesiada przy muzyce z PRL-u oraz pieczenie kiełbasek.

Właściciel ośrodka zapewnia dla chętnych przygotowanie porcji kiełbasek z pieczywem i dodatkami w cenie 5 zł, oraz niedzielne śniadanie ( żurek z jajkiem i pieczywem) w cenie 8 zł. Obie opcje płatne w biurze podczas rejestracji!

 

Niedziela 26 czerwca 2016 r.  Krempna – Gorlice.

Rekreacja i wypoczynek na terenie ośrodka, w którego ofercie jest sprzęt pływający – kajaki, łódki, rowerki wodne, plac zabaw dla dzieci.

godz. 11:00 – zwiedzanie muzeum Magurskiego Parku Narodowego

godz. 15:00 – zakończenie zlotu na rynku w Gorlicach

Uwaga: w tym roku uczestnicy na starcie otrzymają itinerer, według którego odbędzie się samodzielny przejazd w kierunku Bardejova oraz zadania konkursowe i zagadki na trasie 🙂

Jak co roku wręczymy  wyróżnienia – przewidziane dla najbardziej oryginalnie zachowanych egzemplarzy z każdej marki pojazdu, pod warunkiem zgłoszenia się co najmniej 3 aut danej marki (pojazdy produkcji PRL i KDL wyprodukowane do 1990 roku).

Uczestnictwo w Zlocie to koszt 50 PLN od osoby. W ramach wpisowego zapewniamy: zlotową koszulkę, imienny identyfikator, komplet naklejek, pamiątkowy dyplom uczestnictwa oraz jeden gorący posiłek przed wyjazdem z Gorlic. W cenie także bilety do Muzeum Magurskiego Parku. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 czerwca, po tym terminie nie gwarantujemy otrzymania koszulek zlotowych.

Przyjmujemy rezerwacje na noclegi – do dyspozycji uczestników będą  apartamenty 2-osobowe oraz  domki  4-, 6-, 8-, 10-osobowe  w cenie 40zł/osobę. Wszystkie z łazienkami oraz aneksem kuchennym. Ilość miejsc ograniczona.

Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie również możliwość rozbicia namiotu oraz zaparkowania przyczepy, oczywiście z okresu PRL 😉  Przewidujemy jednodaniowy obiad  w Regietowie za dodatkową opłatą lub możliwość samodzielnego korzystania z tamtejszej restauracji.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa na adres: motolegendyprl@gmail.com, podając dane: imię, nazwisko, osoby towarzyszące, nr telefonu, markę i rok produkcji pojazdu, a także ilość rezerwowanych miejsc noclegowych.

Wpisowe prosimy przelewać na konto: Agencja Reklamowa ELEFANT, 33-100 Tarnów ul. Przemysłowa 27a

Raiffeisen Bank Polska S.A. 09 1750 0009 0000 0000 2622 7569, w treści podając imię i nazwisko, oraz rozmiary koszulek.

 

Zapraszamy 🙂