Motolegendy PRL w Gródku nad Dunajcem

Uwaga! podczas tegorocznego zlotu odwiedzimy Gródek nad Dunajcem oraz zaprezentujemy nasze legendy podczas Dni Jeziora Rożnowskiego. W planie przesiadka ze samochodów na statek:-)

jezioro-roznowskie

Miejscem startu do tegorocznego Zlotu będzie podobnie jak w pierwszej edycji Miasto Tarnów, gdzie spotkamy się na parkingu przy ul. Kościuszki. Jak pamiętają uczestnicy z 2010 roku miejsce to gwarantuje dużo miejsca na prezentacje i tłumy widzów. Tam też nastąpi rejestracja uczestników oraz rozdamy okolicznościowe koszulki tym, którzy odpowiednio wcześnie podadzą nam rozmiary w przesłanym zgłoszeniu. W sobotę po południu udamy się malowniczą trasą przez Zakliczyn do Gródka nad Dunajcem, gdzie weźmiemy udział we festynie z okazji dni Jeziora Rożnowskiego. Podczas wieczornych koncertów będziemy gośćmi specjalnej biesiady, na którą zaprasza Gminny Ośrodek Kultury. Do dyspozycji mamy 40 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami w cenie 40 zł od osoby. Będzie można też skorzystać z pola namiotowego koło przystani, z której rano w niedziele udamy się na rejs widokowy statkiem. W niedzielę po mszy świętej dalszy ciąg festynu podczas którego wyróżnimy najciekawsze z Waszych pojazdów.

Współorganizatorem tegorocznego zlotu będzie powołany w ubiegłym roku AUTOMOBILKLUB Tarnowski – stowarzyszenie, którego członkami jest wielu pasjonatów pojazdów zabytkowych. Honorowy Patronat nad naszą imprezą objął Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.

Uwaga! Wpisowe w kwocie 50 zł będzie obejmowało tylko 1 osobę plus koszt wybranego noclegu. Ilość uczestników w jednym samochodzie jest dowolna.

Zapraszamy do wysyłania wstępnych zgłoszeń wraz z fotografia pojazdu na adres:motolegendyprl@gmail.com