Podsumowanie Sezonu 2018

Podsumowując już 9 rok naszej działalności pragniemy wszystkim podziękować za nasze wspólne w tym roku spotkania. A było ich rekordowo dużo bo aż 6:

12-13 MAJA Po raz pierwszy w historii, na fali ubiegłorocznego Zakończenia Sezonu, zorganizowaliśmy Rozpoczęcie Sezonu, którym było spotkanie w dniu 12 maja w Krynicy-Zdrój. Deptak przy Pijalni Głównej po raz drugi, tym razem na wiosnę, okazał się miejscem, w którym nigdy nie brakuje słońca i bardzo wielu zwiedzających. Po raz kolejny gościliśmy w klimatycznym Pensjonacie Czerwony Dwór, była też huczna wieczorna biesiada w Willi Kasztelanka.

16-17 CZERWCA: Tegoroczny 9. zlot okazał się bardzo udany, mimo iż 3-ci już raz impreza startowała z Gorlic. Zwiedzanie Karpackiej Troi i przejazd do Słowackiego Svidnika mile wypełniły wspólny czas. Hitem okazało się zwiedzanie Doliny Śmierci, gdzie zlotowicze zniknęli nam na grubo ponad godzinę . Wyjątkową niespodzianką było pilotowanie nas przez Kubę Prokopa, który swoją Ładą „na sygnale” przewodził kolumnie naszych pojazdów na Słowacji. Ośrodek w Krempnej, po rocznej przerwie, okazał się super miejscem na komfortowy nocleg i wspólne biesiadowanie.

28-29 LIPCA: Kolejnym, trzecim wydarzeniem, była prezentacja naszych „legend” na trasie Międzynarodowego Wyścigu Górskiego Limanowa Przełęcz pod Ostrą. Przejazd w kolumnie za zjeżdżającymi w dół samochodami wyścigowymi okazał się wielką atrakcją dla rzeszy kibiców oglądających te zawody na trasie. Byliśmy zaproszeni osobiście przez Dyrektora Zawodów oraz Prezesa Auto Moto Klubu Limanowa. Dodatkowa prezentacja na Rynku w Limanowej była też okazją do miłych rozmów przy kawie i ciastku. Odwiedziliśmy również Kasinę Wielką, gdzie udaliśmy się kolejką krzesełkową na szczyt – Śnieżnicę. Wraz z chętnymi Zlotowiczami, którzy postanowili spędzić wspólnie więcej czasu, bawiliśmy się na wieczornej biesiadzie w gospodarstwie agroturystycznym w Zalesiu.

8 WRZEŚNIA: Całkowitym zaskoczeniem było dla nas zaproszenie od organizatorów tegorocznej 10-ej edycji Verva Street Racing. Mieliśmy po raz pierwszy możliwość pokazać swoje pojazdy blisko 80-ciu tysiącom widzów, którzy przybyli do Krakowa 8 września. Braliśmy udział w przejeździe pokazowym na specjalnym torze wyścigowym zbudowanym przed Tauron Arena Kraków.

28-29 WRZEŚNIA: Kolejna nowa impreza jaką były Targi Branży Motoryzacyjnej TSLA w Rzeszowie, na którą nas zaproszono. „Moto legendy” naszych zlotowiczów wspaniale uzupełniały tą imprezę na którą dołączyli nowi zlotowicze.

27-28 PAŹDZIERNIKA:  Na spotkanie podsumowujące sezon wybrana została ponownie Krynica-Zdrój, z niepowtarzalną atmosferą, możliwością prezentacji pojazdów w urokliwym otoczeniu, na Deptaku przed budynkiem Starego Domu Zdrojowego. Mieliśmy niebywałą okazję uczestniczyć w obchodach 225-lecia Uzdrowiska Krynica-Zdrój. Wieczorna biesiada, z muzyką na żywo i przy suto zastawionych stołach, wraz z toastem to niemalże taki nasz ‚Sylwester’🙂

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i pomagali nam w tych 6 wydarzeniach. Jak dotychczas był to najlepszy sezon, który pokazał jak silną i cenioną marką są Nasze Motolegendy PRL.

Rok 2019 będzie 10-tym rokiem naszej działalności, na który przygotowujemy nowe atrakcje. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i sugestie oraz pomysły jakie moglibyśmy zrealizować, świętując 10-lecie naszych wspólnych Motolegend.