Prezentacja na trasie Wyścigu Górskiego

Podczas 10. Wyścigu Górskiego Limanowa ‚Przełęcz Pod Ostrą’, swoje pojazdy zaprezentują uczestnicy ogólnopolskiego zlotu pojazdów „Moto Legendy PRL”. Od 2010 roku imprezy pod tą nazwą odbywają się na terenie Małopolski, co roku w innym mieście.

Motoryzacyjne legendy – pojazdy klasyczne, zabytkowe, ale też niekiedy użytkowane na co dzień – będziemy mieli okazję podziwiać na trasie Wyścigu w sobotę, 28 lipca, po ostatnim podjeździe treningowym.

Samochody i motocykle będą poruszały się w kolumnie bezpośrednio za zawodnikami zjeżdżającymi od mety do linii startu, także każdy chętny będzie miał okazję z bliska przyjrzeć się tym coraz rzadziej już niestety spotykanym na naszych drogach pojazdom. Bezpośrednio po przejeździe zlotowicze udadzą się do Limanowej, aby zaprezentować swoje pojazdy podczas postoju na płycie Rynku.  Tam też organizatorzy wyścigu przewidzieli inne ciekawe atrakcje.
Zapraszamy wszystkich posiadaczy takich pojazdów do udziału: obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Ilość miejsc ograniczona!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na nasz e-mail do 20 lipca 2018.