Wstępny plan Zlotu oraz warunki uczestnictwa

SOBOTA 13.06 WIELICZKA

Godz. 9:00 rejestracja w biurze zlotu, Centrum SOLNE MIASTO.
Do godz. 12:00 prezentacja pojazdów na terenie parkingu SOLNEGO MIASTA
Godz. 12:00 powitanie uczestników i oficjalne rozpoczęcie Zlotu.

Dla pierwszych 50 osób, które wyślą zgłoszenia oraz dokonają wpłaty wpisowego (decyduje data wpływu przelewu na konto Organizatora) zapewniamy zwiedzanie zabytkowej Kopalni Soli.

Dla wszystkich uczestników zapewniamy wizytę w nowo wybudowanej tężni solankowej, będącej największym tego typu obiektem w południowej Polsce. W planie zwiedzanie zabytkowych obiektów Wieliczki oraz popołudniowa prezentacja na Rynku.

Jak co roku wręczymy pamiątkowe dyplomy oraz wyróżnienia – przewidziane dla najbardziej oryginalnie zachowanych egzemplarzy z każdej marki pojazdu, pod warunkiem zgłoszenia się co najmniej 3 aut danej marki (pojazdy produkcji PRL i KDL wyprodukowane do 1990 roku). Po zakończeniu części oficjalnej w godzinach popołudniowych zapraszamy wszystkich do naszej bazy noclegowej, którą podobnie jak w 2014r. będzie Kąpielisko Chorwacja w miejscowości Jurków koło Czchowa.

Uczestnictwo w Zlocie to koszt 50 PLN od osoby. W ramach wpisowego zapewniamy: zlotową koszulkę, imienny identyfikator, komplet naklejek, pamiątkowy dyplom uczestnictwo oraz gorący posiłek.

Istnieje możliwość wykupienia (po wcześniejszej rezerwacji) kolacji w Bazie Noclegowej za dodatkową kwotę 20 PLN od osoby. Na miejscu jest możliwość nabycia napojów oraz produktów małej gastronomi.

NIEDZIELA 14.06. Ośrodek CHORWACJA

Rekreacja i wypoczynek na terenie ośrodka oraz tradycyjnie dodatkowe spotkanie dla uczestników, którzy nie mogli wziąć udziału w sobotę.

Przyjmujemy rezerwacje na noclegi – do dyspozycji uczestników będzie szesnaście 4-osobowych domków, w cenie 120 PLN/domek. Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie również możliwość bezpłatnego rozbicia namiotu oraz zaparkowania przyczepy, oczywiście z okresu PRL 😉 Prosimy o przesyłanie zgłoszeń chęci udziału w Zlocie na adres: motolegendy2014@gmail.com, podając dane: imię, nazwisko, liczbę osób towarzyszących, nr telefonu, markę i rok produkcji pojazdu.

W odpowiedzi otrzymają Państwo Formularz zgłoszeniowy z prośbą o wypełnienie. Wpisowe prosimy przelewać na konto: Agencja Reklamowa ELEFANT, 33-100 Tarnów ul. Przemysłowa 27a
Raiffeisen Bank Polska S.A. 09 1750 0009 0000 0000 2622 7569, w treści podając imię i nazwisko, oraz rozmiary koszulek.