Zgłoszenia na 13. Ogólnopolski Zlot Pojazdów Moto Legendy PL

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Zgłoszenia na zlot prosimy przesyłać na adres: motolegendyprl@gmail.com
W mailu należy podać:
1. Imię i nazwisko kierowcy,
2. Marka/model pojazdu, rok produkcji oraz nr rejestracyjny pojazdu,
3. Numer telefonu do kontaktu podczas zlotu,
4. Imiona (+ ew. nazwiska) osób towarzyszących,
5. Rozmiary koszulek (męskie i damskie)
W odpowiedzi na maila, potwierdzając przyjęcie zgłoszenia, przesłany zostanie nr konta bankowego do wpłaty wpisowego – 60 zł / osoba.
W ramach pakietu wpisowego przygotowana będzie okolicznościowa koszulka zlotowa, imienny identyfikator, naklejka pamiątkowa, a dla całej załogi – dyplom uczestnictwa.
Uwaga! wszystkie posiłki na trakcie całego zlotu będą płatne indywidualnie na miejscu przez każdego chętnego uczestnika! Także w niedzielę podczas prezentacji pod muzeum, gdzie ma pojawić się firma świadcząca catering podczas zlotów! Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora mamy zapewnione nieodpłatne zwiedzanie Muzeum Przyrody i Techniki. Przypominamy także, że jak zawsze organizator na podstawie opinii specjalnej komisji wyróżni okolicznościowymi statuetkami najbardziej oryginalne pojazdy, spośród innych tej samej marki. Na zgłoszenia oraz przelewy czekamy tylko do dnia 9 czerwca! Ilość pojazdów na terenie muzeum jest ograniczona! Planowany wyjazd z Gorlic w sobotę 25 czerwca o godz. 10.00 !! Po tym czasie nie będzie już czynne Biuro Zlotu!! Prezentacja pojazdów w Starachowicach odbędzie się w niedzielę 26 czerwca w godzinach: od 9 do 15.