Motolegendy PRL BIS 2017

Beznazwy-2


Drodzy Zlotowicze,
Zapraszamy wszystkich naszych uczestników oraz pasjonatów klasycznej motoryzacji na zakończenie sezonu, które odbędzie się w samym centrum Krynicy. Wyruszymy z Gorlic w sobotę, 7 października, ok. godz. 11-ej malowniczą trasą, aby około 13-ej spotkać się na deptaku w Krynicy. Będzie okazja zaprezentować swoje pojazdy, choć najważniejsze to spotkanie ich właścicieli (w razie złej pogody można przyjechać cywilem albo nawet pociągiem ;-). W planie wspólny obiad oraz wieczorna uroczysta kolacja, jakiej do tej pory jeszcze nie było! W niedzielę, 8 października, każdy będzie miał okazję odpocząć spacerując po tym pięknym uzdrowisku.
 
Zapraszamy do lokalu Węgierska Korona, który ma super wystrój samochodowy i mnóstwo pamiątek z minionej epoki. 
Najważniejsza jednak jest muzyka na żywo wykonywana przez 7 muzyków!
Koszty uczestnictwa wynoszą 60 zł od osoby, zapewniamy: obiad 2-daniowy, kawę i ciastko na powitanie, gorące danie na kolację oraz tort i lampkę szampana na cześć urodzin naszego gościa specjalnego – Andrzeja Jaroszewicza.
Ze względu na konieczność przygotowania tego wszystkiego specjalnie dla nas, uprzejmie prosimy Was o przesyłanie przelewem kwoty 60 zł (od osoby) na nasze konto:
Agencja Reklamowa ELEFANT, 33-100 Tarnów ul. Przemysłowa 27a

Raiffeisen Bank Polska S.A. 09 1750 0009 0000 0000 2622 7569z dopiskiem: „opłata za udział w zlocie”.

Koniecznie do czwartku, 5 października!
Wszystkich serdecznie zapraszamy również do Nowego Sącza w niedzielę, 8 października, na Zakończenie Sezonu Klasycznego 2017 z Youngtimer Nowy Sącz.

 

Pozdrawiamy,
Zbyszek wraz z zespołem

 

Ps. Potwierdzamy wszystkie dokonane rezerwacje miejsc noclegowych w cenie 45 zł /osoby w pensjonacie Czerwony Dwór (odpłatność gotówką na miejscu).