Podziękowanie

Szanowni Zlotowicze,

Chcielibyśmy przekazać serdeczne podziękowania za uczestnictwo w tegorocznym 8. Ogólnopolskim Zlocie Pojazdów Moto Legendy PRL. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Wami po raz kolejny, a niektórych poznać i gościć na zlocie pierwszy raz. Dziękujemy za przybycie, prezentację Waszych nietuzinkowych samochodów oraz motocykli, okazaną cierpliwość i wyrozumiałość, dobry nastrój oraz pozytywną energię!

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników, którzy pokonali trasę z Gorlic do Wadowic, biorąc udział w zlocie w obydwu miastach!

W tym miejscu chcemy gorąco podziękować Urszuli i Mariuszowi, za okazaną na trasie pomoc i holowanie załogi ‚maluszka’ – Daria i Szymon, pomimo buntującego się Małego Fiata, postanowili dotrzeć do celu i zaprezentować pojazd w ostatnim dniu zlotu na rynku w Wadowicach 🙂

Pomimo długiego weekendu, przeplatanego dniem roboczym, podczas 3 dni trwania zlotu, zarejestrowaliśmy niemal 90 pojazdów, co dało podobną do ubiegłorocznej liczbę uczestników.

Po raz pierwszy aż dwóch burmistrzów wsparło nasz zlot organizując wspaniałe koncerty i pokazy, jednocześnie umożliwiając nam zwiedzanie muzeów.

Cieszymy się rosnącym zainteresowaniem klasyczną motoryzacją wśród najmłodszych, do których w tym roku dołączył w Gorlicach Marcelek: 1-miesięczny syn Kasi i Mirka  – oby historia nie poszła w zapomnienie, a grono posiadaczy klasyków powiększało się 😉

Cieszymy się również, że tegoroczny 3-dniowy zlot dał możliwość nawiązania szerszej współpracy ze stowarzyszeniami: „Youngtimer – Nowy Sącz” w Gorlicach, ”Chrzanowskie Klasyki” w Wadowicach oraz „Pojazdy klasyczne i zabytkowe RRS” podczas całego zlotu!

 

Nasza pasja nadal trwa… – aby nadrobić zaległości także z wszystkimi, którzy nie mogli wziąć udziału w zlocie podczas tego długiego weekendu… – mamy już pomysły na tegoroczne ‚Moto Legendy – Bis’, ale na szczegóły przyjdzie czas niebawem 😉

 

mlody