Zapraszamy na 3-dniowy rajd z Polski na Słowację

Po 7. latach organizowania ogólnopolskich zlotów zapraszamy na 3-dniowy rajd z Polski na Słowację. Dzięki przychylności włodarzy miast: Gorlice, Wadowice, Bojnice, jak również zaangażowaniu władz, spotkamy się już 16 czerwca 2017 r.

Punktem startowym będą Gorlice, gdzie w piątek od godzin porannych będziemy prezentować swe pojazdy na Rynku.
Po południu wyruszymy do Wadowic – urokliwej miejscowości, gdzie urodził się Karol Wojtyła – nasz Papież Polak oraz gdzie będzie można skosztować niepowtarzalnych ‚kremówek papieskich’. Tutaj będzie nasz pierwszy nocny ‚przystanek’.
Mamy tu możliwość wykupienia miejsc noclegowych (w pokojach z łazienkami) wraz z kolacją i śniadaniem w super cenie 80zł od 1 osoby.

W sobotę rano, 17 czerwca, wyruszymy w dalszą drogę, aby w godzinach popołudniowych dotrzeć do Bojnic. To małe miasteczko ma niesamowity klimat. Zaprezentujemy się mieszkańcom na deptaku, w pobliżu wspaniałego zamku, który będzie można zwiedzić oraz przyległego ogrodu zoologicznego, również wartego uwagi. Koszt noclegu na Słowacji to około 45 Euro za dobę lub 25 Euro na campingu w stylu PRL (camping ze wspólnymi łazienkami na zewnątrz).

Zachęcamy, aby brać udział „montując” ekipy 4-osobowe na jeden pojazd.

Bojnice:
https://www.google.sk/search?q=bojnice&rlz=1C1PRFE_enSK686SK686&espv=2&biw=1396&bih=668&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwid1N7G2-fRAhVGChoKHdZ4BFcQ_AUIBigB