Zapraszamy na 8 ogólnopolski zlot!

Zapraszamy na 8. edycję naszego zlotu. Pomimo wcześniejszego ogłoszenia Międzynarodowego Rajdu Klasyków organizujemy w tym samym czasie i miejscu klasyczny zlot MotoLegendy PRL.

Zapraszamy w czwartek 15 czerwca (Boże Ciało) do Gorlic, gdzie będzie okazja do wieczornego spotkania, rozmowy, opowieści i wymiany doświadczeń zlotowych. W piątek rano miasto Gorlice pokaże nam jedną ze swoich atrakcji. Tradycyjnie chcemy umożliwić Wam poznanie ciekawych obiektów oraz zakątków południowej Polski. Udamy się malowniczą trasą do Wadowic, papieskiego miasta, którego włodarze oczekują już na nasze przybycie. Okolica jest bardzo interesująca i jak nas zapewniono: znajdzie się ” dla każdego, coś miłego”. Zaprezentujemy swoje legendy na Wadowickim Rynku oraz zwiedzimy Muzeum Papieskie. W planie wieczorna biesiada oraz koncert. Mamy już zapewnione miejsca noclegowe w Wadowicach w pokojach z łazienkami, z kolacją i śniadaniem, w cenie 80 zł za osobę. Więcej szczegółów już wkrótce.

Uwaga: w przypadku odpowiedniej liczby chętnych po zakończeniu zlotu PRL w sobotę, wszyscy chętni będą mogli udać się dalej do Słowackich Bojnic.

 

Beznazwy-1